eco farming logo

Home
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Warsztaty plastyczne

Podczas ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubomi odbyły się zajęcia plastyczne, które przebiegły w znakomitej atmosferze. Dzieci tworzyły ozdoby, breloki z filcu lub ze skóry prawdziwej, na której wytłaczały swoje ulubione nazwy z liter. Uczestnikom warsztatów przybyło tyle pomysłów, iż warsztaty pozytywnie wydłużyły się, a zainteresowanie było ogromne. Burza mózgów nad bardzo kreatywnymi pomysłami nie miała końca. Powstały ciekawe breloki, z których dzieci były bardzo zadowolone. Dzieci cieszyły się z faktu, iż mogą coś zrobić nie tylko dla siebie ale też dla bliskich osób. Takie zajęcia odbywają się bezpłatnie nie tylko w ferie jak i poza nimi w każdą środę o 15:30. Zapraszamy Uśmiech

 
Koncert kolędowo-noworoczny

Orkiestra Gminy Lubomia pod dyrekcją Adama Bobra serdecznie zaprasza na koncert kolędowo-noworoczny, który odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku o godzinie 16:00 w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Lubomi.

 
Święty Mikołaj

Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi tradycyjnie organizuje spotkania ze świętym Mikołajem. Szczegóły na plakatach poniżej.

 

 
Obchody Święta Niepodległości

Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Lubomi oraz Wójt Gminy Lubomia i Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi serdecznie zapraszają na Obchody Święta Niepodległości 11 listopada 2017r. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 8:45 od złożenia wieńców pod Pomnikiem Bojowników o Wolność Polski. Następnie o godzinie 9:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Lubomi. Po Mszy świętej odbędzie się koncert w sali widowiskowej GOK-u w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Lubomia i zespołów śpiewaczych GOK Lubomia. Dla wszystkich przybyłych gości smaczny, śląski kołacz z kawą.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 38


Copyright © 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.