eco farming logo

Zajęcia plastyczne w GOK-u

Zajęcia plastyczne po feriach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i chęcią do stworzenia unikalnej rzeczy. Tworzenie kuferków, szkatułek techniką decoupage, na prywatne skarby dla dzieci było czymś magicznym. Rozwój w różnych technikach plastycznych daje na przyszłość niewyobrażalne możliwości, które można wykorzystać w przyszłości i rozwijać je. Przed świętami dzieci  tworzyły z  wydmuszek arcydzieła  wykorzystując przeróżne formy dekoracji, nie zabrakło tworzenia z piórek opierzonych kurek , a zakończeniem i zbliżeniem do świąt Wielkanocnych było dla dzieci słodkim dodatkiem w formie pieczenia i zdobienia lukrem i dodatkami ciasteczek w formach wielkanocnych: baranków,  jajek kurek ptaszków , zajączków. Dzieci wychodziły ucieszone z zajęć bo przecież mogły obdarować rodzinę słodkimi wypiekami własnego wytworu. Tworzenie karmników dla ptaszków było innym doświadczeniem, bo  tworzona była  z tykw afrykańskich. Czego dzieci jeszcze nie doświadczyły a było inną formą niż standardowe karmniki dla ptaszków. Na zajęciach zawsze jest techne, które można się nauczyć, doskonalić , podpatrzeć od kolegi, koleżanki starszej albo rozwijać nowe możliwości. Unikatowe zajęcia pozwalają dotknąć różnych technik plastycznych za darmo w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubomi.

Copyright © 2017 Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.